!!!  Zapraszamy dzieci od 1,5 roku życia do grupy żłobkowej !!!  Zajrzyj na nasz profil na Facebook'u !!!  Zapraszamy !!!

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2010 Przedszkole Złota Rybka
Badanie logopedyczne
Złota Rybka na Facebook
Niepubliczne przedszkole Złota Rybka to miejsce, gdzie Twoje dziecko rozwinie swoje talenty, zdobędzie nowe umiejętności, rozwinie wyobraźnię, spotka przyjaciół i będzie świetnie się bawić. Poprzez kreatywną naukę i zabawę rozbudzi ciekawość poznawania otaczającego świata oraz naturalną spontaniczność.

Wiek przedszkolny to bardzo ważny etap w rozwoju młodego człowieka. Właśnie teraz Twoje dziecko uczy się podstaw umiejętności społecznych, komunikacyjnych, ruchowych, umysłowych niezwykle ważnych dla osiągnięcia sukcesu w późniejszym życiu.

My to wiemy. Dlatego w przedszkolu Złota Rybka kładziemy nacisk na wspieranie indywidualnego rozwoju każdego z naszych podopiecznych. Sprzyjają temu mało liczne grupy.

Doświadczona, wykwalifikowana kadra pedagogów oraz specjaliści: logopedzi, psycholodzy, trenerzy, dietetyk z pasją tworzą najwyższą jakość opieki Twojego dziecka.
Towarzyszą przedszkolakom w codziennej zabawie i nauce. Tworzą dla nich niezapomniany świat dzieciństwa.
>> Statut Przedszkola Złota Rybka <<